Loading…

Ngacmoi një grua në prezencë të policisë në Pejë, i dyshuari dërgohet në mbajtje

  • 04/11/2021 | 11:48

Ngacmoi një grua në prezencë të policisë në Pejë, i dyshuari dërgohet në mbajtje

Një person është dërguar në mbajtje, pasi i njëjti në prezencë të policisë i ka bërë presion dhe ka ngacmuar një grua.

Policia njofton se rasti po hetohet.

Njoftimi i plotë i policisë:

NGACMIM /Pejë 03.11.2021 – 18:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti edhe në prezencë të policisë i ka bërë presion dhe ka ngacmuar viktimën femër kosovare. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajte. Rasti vazhdon të hetohet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë