Loading…
Ngacmoi seksualisht një fëmijë në Gjilan, arrestohet i moshuari
  • 10/08/2018 | 14:31

Ngacmoi seksualisht një fëmijë në Gjilan, arrestohet i moshuari

Disa video të një personi të moshuar, në Gjilan, po qarkullojnë në rrjete sociale. Personi në fjalë, shihet duke ngacmuar seksualisht dhe duke prekur në gjoks një vajzë të moshës minore.


Në një tjetër video, i njëjti person shihet duke masturbuar skaj rrugës, pak minuta pasi kryen veprimin e parë “pedofil” duke e prekur një fëmijë në gjoks derisa kalonte pranë tij në rrugë. Ky lajm u publikua në mëngjes dhe tashmë personi në fjalë është arrestuar.

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka falënderuar Policinë e Kosovës për efikasitetin në arrestimin e tij.

Haziri ka thënë se ngjarjet e tilla janë të patolerueshme, të dënueshme dhe toleranca ndaj tyre duhet të jetë zero, transmeton lajmi.net.

“Besoj shumë që prokuroria dhe gjykata e shtetit do ta thonë fjalën e tyre dhe me këtë t’i bëhet me dije të gjithëve se veprimet e tilla të turpshme janë të patolerueshme në Gjilan dhe kudo në Republikën e Kosovës”, ka thënë Haziri.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë