Loading…

Ngjarja tragjike në Mitrovicë: Konfiskohet vetura e cila është përdorur nga të dyshuarit

  • 30/10/2021 | 15:24

Ngjarja tragjike në Mitrovicë: Konfiskohet vetura e cila është përdorur nga të dyshuarit

Mbrëmë pas mesnate ka ndodhur një vrasje në Mitrovicë, ku viktima është sulmuar me thikë.

Policia ka bërë të ditur se dyshohet që viktima dyshohet se është therur nga bashkëmoshatari i tij L.B., i cili është në arrati bashkë me A.Z, njofton Klankosova.

Gjithashtu policia thanë se akoma nuk është arritur të konfiskohet mjeti me të cilin është kryer sulmi, mirëpo është konfirskuar një veturë e cila është përdorur nga të dyshuarit.

Gjithashtu janë bastisur edhe disa lokacione në të cilat është dyshuar se mund të gjenden dy personat që janë në arrati, por një gjë e cila nuk ka ndodhur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë