Loading…

Ngjarje e papritur në Premier League: Lojtarët detyrohet të largohen nga stadiumi

  • 22/01/2022 | 16:55

Ngjarje e papritur në Premier League: Lojtarët detyrohet të largohen nga stadiumi

Është ndërprerë ndeshja mes Brentford dhe Wolverhampton Wanderers.


Takimi mes Brentford dhe Wolverhampton Wanderers është ndërprerë për pak kohë, pas një situate të jashtëzakonshme.

Mbi stadiumin e Brentford ka fluturuar një dron dhe kësisoj lojtarët janë ftuar të lirojnë fushën, përcjell lajmi.net.

Droni nuk përçonte ndonjë mesazh ose diçka tjetër, vetëm sillej mbi stadium.

Gjatë kohës kur ndeshja u ndërpre, rezultati ishte 0:0.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë