Loading…

Ngjarje e rëndë: Burri hyn të shpëtojë 14 vjeçarin, mbyten të dy në lumin Buna

  • 01/08/2020 | 23:22

Ngjarje e rëndë: Burri hyn të shpëtojë 14 vjeçarin, mbyten të dy në lumin Buna

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Darragjat të Shkodrës. Mëmgjesin e sotëm polumbarët kanë nxjerrë nga lumi Buna trupat e pajetë të një 14 vjeçari dhe një 39 vjeçari.


Dyshimet e para janë se djali nga Puka ka hyrë për t’u larë në lumin Buna dhe ka qenë duke u mbytur.

Djali është parë nga 39 vjeçari, banor i zonës i cili ka hyrë në lum për ta shpëtuar, por nuk kanë arritur të dalin nga uji. Trupat janë dërguar në morg dhe do i nënshtrohen autopsisë

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë