Loading…

Ngjarje e rëndë: Gjendet pa shenja jete brenda furgonit një 53-vjeçar në Mitrovicë

  • 14/08/2022 | 15:01

Ngjarje e rëndë: Gjendet pa shenja jete brenda furgonit një 53-vjeçar në Mitrovicë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Mitrovicë, ku një person është gjetur pa shenja jete.


Mësohet se ekipi mjekësor i Emergjencës ka dalë në vendin e ngjarjes, me ç’rast është konstatuar vdekja e viktimës.

Sinjali mëson se i ndjeri është 53-vjeçar dhe ai u gjet i vdekur brenda furgonit të tij i cili ndodhej para Emergjencës së Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Mitrovicë.

Për atë çfarë ka ndodhur është njoftuar edhe Policia, të cilët kanë dalë në vendin e ngjarjes ku kanë kryer ekzaminimet e nevojshme që çojnë në zbardhjen e rrethanave të rastit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë