Loading…

Ngjarje e rëndë në Prishtinë: Një i mitur dyshohet se ka dhunuar një fëmijë

  • 17/11/2020 | 09:35

Ngjarje e rëndë në Prishtinë: Një i mitur dyshohet se ka dhunuar një fëmijë

Policia e Kosovës njofton se një i mitur dyshohet se ka dhunuar një vajzë, po ashtu të mitur në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.


Sipas raportit 24 orësh të policisë, rasti dyshohet se ka ndodhur dje rreth orës 12:00.

Policia tutje njofton se viktima është dërguar për ekzaminim dhe rasti po hetohet.

Njoftimi i plotë i policisë:

Prishtinë   16.11.2020 – 12:00. Është raportuar se i dyshuari i mitur mashkull kosovar dyshohet se ka dhunuar viktimën fëmijë femër kosovare. Njësitë relevante policore kanë dalur në vendin e ngjarjes. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili rekomandon  që viktima të dërgohet në IML për ekzaminim dhe rasti procedohet në procedurë të rregullt dhe vazhdon të hetohet./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë