Loading…

Ngjarje e rëndë në Sarandë: Nëna hidhet nga kati i dytë i spitalit bashkë me foshnjen e sapolindur

  • 02/07/2022 | 23:00

Ngjarje e rëndë në Sarandë: Nëna hidhet nga kati i dytë i spitalit bashkë me foshnjen e sapolindur

Një ngjarje e rënë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtunë në Sarandë.


Mësohet se një nënë është hedhur nga kati i dytë i maternitetit së bashku me fëmijën e saj të porsalindur.

Menjëherë pas ngjarjes së rëndë, 35-vjeçarja është transportuar urgjencën e spitalit ku edhe po merr ndihmën e parë.

Aktualisht, nëna së bashku me fëmijën ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë