Loading…

Ngjarje e rëndë në SHBA, nëna vret 3 fëmijët e më pas vetëvritet

  • 22/11/2020 | 08:39

Ngjarje e rëndë në SHBA, nëna vret 3 fëmijët e më pas vetëvritet

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin Mario në Virginia të SHBA’së, ku policia ka gjetur në një banesë trupat e pajetë të tre fëmijëve të mitur dhe nënën së tyre.


Nga hetimet paraprake dyshohet se nëna ka vrarë fëmijët 3 vjeç, 10 vjeç dhe atë 6 muajsh dhe më pas është vetëvrarë.

Mësohet se fëmija tjetër 6 vjeçar i familjes është larguar me shpejtësi pa u lënduar dhe policia shpreson të krijojë një tablo më të qartë të ngjarjes makabre nga dëshmia e tij.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë