Loading…

Ngjarje e rëndë, vritet një person me thikë, dy të plagosur

  • 23/05/2017 | 15:01

Ngjarje e rëndë, vritet një person me thikë, dy të plagosur

Një ngjarja e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Rrushkull të Durrësit, ku një person ka mbetur i vdekur pasi është qëlluar me thikë, ndërsa dy të tjerë janë plagosur.


Nga të dhënat e para dyshohet se ngjarja ka nisur pas një konflikti për një vend parkimi, ku një grup shokësh nga konflikti verbal kanë përfunduar në sherr me thika. Dy prej tyre kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar në spitalin rajonal të Durrësit, raportojnë mediat në Shqipëri.

Sipas policisë, mësohet se dy të plagosurit, shtetasit Y. Sh. , rreth 60 vjeç dhe  E. Xh. ,rreth 50 vjeç, janë konfliktuar me viktimën shtetasin L.Q.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë