Loading…

Ngjarje filmash në Graçanicë: Tre persona të plagosur

  • 22/10/2019 | 21:46

Ngjarje filmash në Graçanicë: Tre persona të plagosur

Në Graçanicë janë gjuajtur me armë, ku si pasojë kanë mbetur 3 persona të lënduar, shkruan Gazeta Metro.


Ngjarja ka ndodhur një lokal në Dobratin të kësaj komune.

Për më shumë ndiqen kronikën e zgjeruar të Klan Kosovës.

https://www.youtube.com/watch?v=SusVy4d7mvQ

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë