Loading…

Ngjarje makabër: Vëllau vret motrën

  • 06/06/2021 | 23:19

Ngjarje makabër: Vëllau vret motrën

Një krim makabër raportohet në këto momente në Shkodër.


Një person ka vrarë motrën e tij.

Fabian Vuka ka vrarë me thikë të motrën, shtetasen Diana Vuka rreth 50 vjeç për motive ende të paqarta.

Burime nga policia thanë se ngjarja ka ndodhur në lagjen “3 heronjtë”.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie të cilat kanë vënë në pranga autorin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë