Loading…

Ngjarje tragjike në Prishtinë: Babai nxit vajzën të bëjë vetëvrasje, ajo pren venat e dorës

  • 05/04/2021 | 08:17

Ngjarje tragjike në Prishtinë: Babai nxit vajzën të bëjë vetëvrasje, ajo pren venat e dorës

Dhuna në familje mbetet fenomen shumë aktiv në familjet kosovare. Një e tillë është raportuar nga Mati 1 në Prishtinë.


Rasti i mëposhtëm është regjistruar në Policinë e Kosovës si “shtytje në vetëvrasje”.

Në Polici tregojnë se është arrestuar një burrë pasi dyshohet se e shtyu vajzën e tij në vetëvrasje duke i bërë presion psikik.

E njëjta ka pranuar tretman mjekësor pasi kishte prerë venat e dorës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë