Loading…

Ngjashmëri e frikshme: Kjo është sozia e aktores të ‘Squid Game’

  • 01/11/2021 | 14:12

Ngjashmëri e frikshme: Kjo është sozia e aktores të ‘Squid Game’

“Squid Game” po bën historinë. Ai arriti të bëhej një ndër serialet më të ndjekura ndonjëherë në Netflix në më pak se një muaj. Së dyti, seriali ndryshoi mënyrën se si platforma e transmetimit raporton të dhënat e shikueshmërisë për përmbajtjen e saj.


Mirëpo, “Squid Game” është kthyer tashmë edhe në një frymëzim për të gjithë, sidomos ditën e djeshme për festën e Halloween.

Këtij fenomeni nuk i kanë shpëtuar as personazhet shqiptarë, siç është modelja e njohur, Dorina Gegiçi, e cila i ka befasuar të gjithë ndjekësit me imazhet e fundit në Instagram.

Ajo ka zgjedhur të shndërrohet në një personazh shumë të komentuar nga publiku të “Squid Game” dhe vihet re që dyshja kanë një ngjashmëria të frikshme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dorina Gegiçi (@dorinagegici)

Fotografitë e Dorinës kanë marrë shumë komente, madje e kanë cilësuar edhe si sozinë e aktores.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë