Loading…

Ngjashmëria e pabesueshme e aktorit kosovar me Marko Djuricin (PAMJE)

  • 28/03/2018 | 22:51

Ngjashmëria e pabesueshme e aktorit kosovar me Marko Djuricin (PAMJE)

Ditët e fundit po qarkullon në rrjetet sociale një fotografi kolazh, e akorit kosovar dhe drejtorit të të ashtuquajturës “Zyrës për Kosovën” në Qeverinë e Serbisë, Marko Djuric, përcjell Gazetametro.net.


Bëhet fjalë për njërin nga personazhet e ‘Stupcave’,Osman Azemin i cili po konsiderohet se ka një ngjashmëri të madhe në pamje me Djuricin.

Këtë më së miri e dëshmojnë edhe fotografitë më poshtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë