Loading…

‘Ngushëllon’ fansat pasi u nda nga i dashuri: Dua publikon numrin e telefonit, kërkon t’i shkruani

  • 07/12/2023 | 12:02

‘Ngushëllon’ fansat pasi u nda nga i dashuri: Dua publikon numrin e telefonit, kërkon t’i shkruani

Së fundmi, lajmi për ndarjen e Dua Lipës nga i dashuri Romain Gravas ka tronditur fansat e dyshes.


Tani Dua ka zbuluar numrin e saj të telefonit në të gjitha rrjetet sociale.

“Më dërgo mesazh”, shkroi ylli botëror duke i hutuar edhe më shumë fansat.

Fillimisht mendohej se llogaria e këngëtares mund të jetë hakuar. Megjithatë thuhet se ky numër është për fansat e Lipes që duan ta kontaktojnë atë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë