Loading…

Ngushtohet epërsia e Milanit me golin e Lukaku

  • 17/10/2020 | 18:44

Ngushtohet epërsia e Milanit me golin e Lukaku

Ndeshja mes Interit dhe Milanit po del të jetë e zjarrtë dhe me gola shumë.


Pas dy golave të shpejtë të shënuar nga Zlatan Ibrahimovic, zikaltërit janë kthyer në lojë.

Ka qenë Romelu Lukaku që ka shënuar për 2-1, duke e bërë ndeshjen edhe më të zjarrtë.

Ishte Ivan Perisic që pasoi një top në zonë, e ku nga afër belgu nuk gaboi, trnamseton Telegraf.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë