Loading…
Nicki Minaj imiton një nga personazhet më të famshme të Hollywood’it |PAMJE
  • 17/01/2019 | 18:47

Nicki Minaj imiton një nga personazhet më të famshme të Hollywood’it |PAMJE

Mesa duket reperja e suksesshme Nicki Minaj është një fanse e vërtetë e një prej filmave më të njohur bashkëkohorë “Djalli vesh Prada”, transmeton Gazeta Metro.


Në daljen e saj të fundit në publik ajo ka imituar në mënyrë perfekte një nga personazhet më të njohur të filmit e luajtur nga Meryl Streep.

Minaj ka shpërndarë videon në “Tëitter” e veshur si personazhi i filmit i quajtur Miranda Priestly dhe të gjithë ngelën të mahnitur nga ngjashmëria e frikshme.

Reperja e ka shprehur shpesh dashurinë e saj për këtë film duke thënë: “Për një muaj rresht mund të kem parë “Djalli vesh Prada” dukë më zënë gjumi çdo natë tek e shihja”./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë