Loading…

Nicki Minaj martohet fshehurazi

  • 19/08/2019 | 09:32

Nicki Minaj martohet fshehurazi

Fansat e reperit janë të bindur se ajo është martuar fshehurazi me të fejuarin e saj pasi ajo ndryshoi emrin e saj në Twitter në “Zonja Petty”,transmeton Gazeta Metro


36-vjeçarja bëri ndryshimin në profilin e saj dy javë pasi mori një kontratë martese në sallën e gjyqit të Beverly Hills.Dhe kjo vjen vetëm disa ditë pasi ajo zbuloi planet e saj për t’u martuar me ish-in e saj Ken Kenh në vetëm 80 ditë kohë.

Ajo zbuloi detaje në lidhje me martesën e saj të ardhshme, ndërsa po bisedonte në Queen Radio.Ylli tha që i dashuri i saj kishte “bërë kërkesën për martesë “.Ajo shtoi: “Ne duhej të mbërrinim në atë datë, unë u vonova pasi isha duke udhëtuar dhe në kohën kur u ktheva, ne duhej ta vendosnim një datë tjetëër përsëri.’’/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë