Loading…

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

  • 27/09/2023 | 08:29

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger u mbulua me gjak përpara se të shpërthente në lot gjatë performancës së saj në shfaqjen e saj të re në West End, “Sunset Boulevard”.


Ish-anëtarja e grupit “Pussycat Doll”, 45 vjeçe, e cila luan Norma Desmond në muzikal, u ngjit në skenën e The Savoy Theatre të hënën mbrëma.

Ajo kishte veshur një fustan të zi të materialit latex me një dekolte të zhytur, ndërsa gjaku i rremë i rridhte përpara, shkruan DailyMail.

Nicole shkoi zbathur, duke hequr flokët e saj të errët nga fytyra dhe duke kompletuar veshjen e saj me një pamje delikate.

Këngëtares iu bashkua ylli i saj teksa shëtiti nëpër skenë për të bërë një përkulje pas një nate tjetër të suksesshme.

Roli i ri i Nicole shënon rikthimin e saj në skenë, tetë vjet pasi ajo u nominua për çmimin “Olivier” për portretizimin e Grizabella në “Cats”.

“Dhe të kem nderin të punoj me vetë legjendën, Andrew Lloyd Webber, për të sjellë në jetë këtë kryevepër të përjetshme”.

Andrew tha: “Nicole është një nga këngëtaret më të mira me të cilat kam punuar dhe mezi pres të filloj këtë shfaqje emocionuese me të dhe me pjesën tjetër të këtij ekipi brilant”.

Nicole thuhet se po punon me një trajner të intimitetit për ta ndihmuar me skenat e saj seksuale në rolin e saj të ri.

Sipas The Sun, shefat e teatrit kanë punësuar drejtoreshën e lëvizjes fituese të çmimeve, Ingrid Mackinnon për të ndihmuar në përgatitjen e Nicole për skenat e saj intime me aktorin Tom Francis.

Një burim i brendshëm në emision i tha publikimit: “Koordinatorët e intimitetit janë të detyrueshëm tani, sepse aktorët duhet të ndihen të sigurt me yjet e tyre”.

“Në të kaluarën, njerëzit shfrytëzoheshin, me aktorët që kalonin kufijtë në skenë”.

“Një trajner ndihmon për të siguruar që asnjë linjë të mos mjegullohet, gjë që ndihmon në eliminimin e ngacmimeve seksuale në industrinë e filmit”. /Telegrafi/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë