Loading…

Nicole Scherzinger nuk njeh moshë: Çmend fansat me bikini nga Capri

  • 20/06/2019 | 16:27

Nicole Scherzinger nuk njeh moshë: Çmend fansat me bikini nga Capri

Nicole Scherzinger, është këngëtarja e cila nuk njeh moshë dhe vitet për të janë thjeshtë numër, transmeton Gazeta Metro.


Ajo duket se filluar sezonin e pushimeve verore dhe kësaj here Nicole paska vendosur të kaloj pushimet në Itali, gjegjësisht në Capri.

 

View this post on Instagram

 

Sometimes you just have to stop and stare at the beauty of this world 💙

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Sigurisht ajo nuk heziton të ndaj me fansat fotografi nga pushimi super luksoz, prej ku ajo po shkëlqen në bikini të ndryshme.

Por duket se nuk ka qenë qëllim i vizitës në Itali vetëm pushimi, por Nicole pati një performacë të shkurtë për  “Bulgari”.

 

View this post on Instagram

 

I put a spell on you 🔮 Such a beautiful night 🖤 @bulgariofficial #cinemagia #diamondsareforever

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Jeta private e saj është ende sekrete, dhe se ka ndonjë lidhje dashurie nuk dihet sepse Nicole po e mban shumë të fshehtë këtë gjë./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

Sometimes you just have to stop and stare at the beauty of this world 💙

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë