Loading…
‘Nihan’ bën ndryshim në pamje, nuk do ta njihni
  • 06/12/2018 | 14:23

‘Nihan’ bën ndryshim në pamje, nuk do ta njihni

Aktorja e mirënjohur, Neslihan Atagul e njohur si “Nihan” nga seriali “Kara Sevda” vazhdon të jetë një nga aktoret më të kërkuarat e më të pëlqyerat në Turqi.


Ajo ka një karrierë të suksesshme jo vetëm në aktrim, por edhe si imazh kryesor i disa kompanive të rëndësishme, shkruan rtv21.tv

Krahas këtyre angazhimeve të shumta, aktorja gjenë kohë edhe për rrjetet sociale, “Nihani” tregohet shumë aktive në rrjetin social Instagram, ku publikon fotografi të ndryshme kohë pas kohe.

Së fundmi, aktorja 26 vjeçare ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet me një model të ri të flokëve.

“Nihani” duket se përpara i ka shkurtuar pak flokët, ndërsa e veshur me të zeza në fotografinë e fundit ajo duket tejet tërheqëse.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë