Loading…
‘Nihan’ dhe burri i saj në prag të ndarjes!
  • 06/02/2018 | 20:55

‘Nihan’ dhe burri i saj në prag të ndarjes!

Aktorja e njohur turke, Neslihan Atagul, duket se nuk po kalon momente të mira në jetën e saj private.


Prej 1 viti e gjysmë aktorja është e martuar me Kadir Dogulu, por së fundmi mediat turke raportojnë për një krizë mes tyre.

Sipas medieve turke Neslihan dhe Kadiri nuk i kanë raportet aspak mirë kohëve të fundit, dhe sipas disa burimeve të afërta të çiftit thuhet se ata nuk janë duke jetuar bashkë.

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë