Loading…

Nikoliq dhe Gjuriq nesër në Kosovë

  • 05/01/2017 | 11:57

Nikoliq dhe Gjuriq nesër në Kosovë

Presidenti i Serbisë, Tomislav Nikoliq  dhe drejtori i Zyrës për Kosovë, Marko Gjuriq do të qëndrojnë nesër për vizitë në Kosovë, transmeton Gazeta Metro.


Shkak për vizitën e zyrtarëve serb në Kosovë janë Krishtlindjet Ortodokse që festohen më 6 janar, shkruan Blic.rs.

Nikoliq dhe Gjuriq do të qëndrojnë në Shtërpcë, për të marr pjesë në kremtimin e organizuar për këtë festë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë