Loading…

Nintendo 2DS XL, modeli më i ri (Foto)

  • 03/05/2017 | 11:57

Nintendo 2DS XL, modeli më i ri (Foto)

Nintendo zbulon modulin e saj më të ri të ri të quajtur Nintendo 2DS XL. Presidenti i Nintendo thotë që 2DS XL ka një balancim shumë të mirë mes çmimit dhe cilësisë.


2DS XL ka një ekran më cilësi më lartë ndriçimi dhe rezolucioni. 2DS XL megjithëse, do t’ju habisë me fuqinë e madhe të procesorit qe do t’ju lejoje të luani lojëra të ndryshme pa asnjë problem në funksionalitet.

Nintendo 2DS XL do të dalë në treg më 28 korrik në Amerikë dhe me pas në të gjithë botën.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë