Loading…
Nipi vret gjyshën e tij
  • 10/12/2018 | 22:34

Nipi vret gjyshën e tij

Në pasditen e sotme në Draçevë të Shkupit është vrarë me thikë një grua 66-vjeçare nga nipi i saj.

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se vrasja ka ndodhur në rrugën “Anton Dimitov”, në shtëpinë e vrasësit, të cilin policia e ka arrestuar.

Siç njofton Alsat, autoritetet e hetuesve kanë njoftuar se i dyshuari për kryerjen e krimit është A.R. 20 vjeçar.

Policia ka njoftuar se do të jep më shumë informata, pas përfundimit të inspektimit në terren dhe pas marrjes në pyetje të të arrestuarit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë