Loading…

Nis lëvizja e kamionëve në Bërnjak

  • 02/10/2021 | 09:33

Nis lëvizja e kamionëve në Bërnjak

Ka nisur lëvizja e kamionëve të ishin vendosur si barrikada tash e 13 ditë në pikëkalimin kufitar në Bërnjak.

Kjo tërheqje po bëhet pas arritjes së marrëveshjes në Bruksel mes Kosovës dhe Serbisë, njofton Klankosova.tv.

Nga marrëveshja parashihet që largimi i barrikadave dhe Njësisë Speciale pritet të fillojë në ora 08:00 dhe të përfundojë jo më larg se në orën 16:00.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë