Loading…
Nis seanca e Kuvendit
  • 14/09/2018 | 13:18

Nis seanca e Kuvendit

13:08 63 deputetë janë në sallë. Votimi tashmë vetëm ka filluar.

Kryeparlamentari Kadri Veseli, po kërkon unitet nga deputetët për t’i votuar Projektligjet në rend dite.


12:45 Nis seanca e Kuvendit, por ende s’ka numër të mjaftueshëm deputetësh

Ka nisur seanca e Kuvendit të Kosovës, pavarësisht mungesës së numrit të mjaftueshëm të deputetëve të pranishëm.

Kryeparlamentari, Kadri Veseli, njoftoi se seanca do të fillojë edhe me këtë numër që ka, ndërsa procesi i votimit do të nisë kur në sallë të jenë së paku 61 deputetë.

Më të fundit
...
  • 25/04/2019 | 23:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë