Loading…

Nis seanca e Kuvendit për Astrit Deharin

  • 20/12/2016 | 10:27

Nis seanca e Kuvendit për Astrit Deharin

Seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Republikës së Kosovës në të cilën do të mbahet debat parlamentar lidhur me rastin Astrit Dehari, sipas kërkesës së 40 deputetëve nënshkrues

Kuvendi i Kosovës është mbledhur sot për të debatuar në lidhje me vrasjen e aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë