Loading…

Nis seanca e Kuvendit për murin në veri (Live)

  • 23/12/2016 | 16:10

Nis seanca e Kuvendit për murin në veri (Live)

Ka filluar seanca e Kuvendit të Kosovës ku po shqyrtohen disa projektligje, si ai për Shërbime dhe Ndihmë Shtetërore.


Po në këtë seancë me kërkesë të Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës do të paraqitet në interpelancë kryeministri Isa Mustafa lidhur me murin e ndërtuar në veri.

Shihni live seancën e Kuvendit të Kosovës:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë