Loading…

Nis seanca për votimin e Qeverisë Hoti: Vjosa Osmani nuk merr pjesë, në vend të saj drejton Kujtim Shala

  • 03/06/2020 | 11:31

Nis seanca për votimin e Qeverisë Hoti: Vjosa Osmani nuk merr pjesë, në vend të saj drejton Kujtim Shala

Vjosa Osmani me gjasë nuk ka pranuar të drejtojë seancën ku do të votohet Qeveria Hoti dhe në vend të saj do të jetë bashkëpartiaku nga LDK, Kujtim Shala, shkruan Gazeta Metro.


Seanca ka filluar dhe Shala është parë i ulur në karrigen e Kryetarit të Kuvendit.

“Meqenëse Nagavci nuk ka pranuar të drejtojë seancë, do jem unë me nënkryetaret e tjerë”, ka thënë ai.

Gazeta Metro do t’iu mbajë të informuar lidhur me seancën e jashtëzakonshme./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë