Loading…

Nisma Socialdemokrate nis Konventën Politike ‘Veprat Flasin’

  • 30/10/2022 | 15:04

Nisma Socialdemokrate nis Konventën Politike ‘Veprat Flasin’

Partia Nisma Socialdemokrate ka nisur Konventën Politike “Veprat Flasin”.


Në këtë aktivitet po marrin pjesë përfaqësues të kësaj partie nga e gjithë Kosova.

Konventa do të përfshijë fjalimet e sekretarit të partisë, Bilall Sherifi, atë të përfaqësuesve të gruas dhe rinisë.

Ndërsa, krejt në fund do të mbajë fjalim edhe kryetari i partisë, Fatmir Limaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë