Loading…

Nita flet për mesazhet që i dërgoi ‘feministja’ Zhaklin Lekatari: Më ofendoi, më foli me agresivitet

  • 23/05/2023 | 13:27

Nita flet për mesazhet që i dërgoi ‘feministja’ Zhaklin Lekatari: Më ofendoi, më foli me agresivitet

Debati virtual mes Zhaklin Lekatarit dhe Nita Latifit nxiti reagime nga personazhë të njohur publik.


Gjithçka nisi kur këngëtarja reagoi në lidhje me një deklaratë që opinionistja bëri kur tha ndihej e sigurt në Serbi pasi nuk kishte shqiptarë.

E ftuar në “Prive”, Nita u pyet për këto mesazhe zanore që i dërgoi Zhaklina dhe ish-banorja tregoi: “Komunikimi mes meje dhe Zhakut mbetet diçka private.

Mund t’ju them që ka pasur një agresivitet, ton të ashpër, ofendime dhe komentoi karrierën time, që mu duk gjë qesharake.”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë