Loading…

Një aktore shqiptare në filmin ‘Despair’ në Britani të Madhe

  • 19/04/2017 | 16:37

Një aktore shqiptare në filmin ‘Despair’ në Britani të Madhe

Aktorja Valentina Simoni është shqiptarja që do të luaj në filmin “Despair” në Britani të Madhe, e cila njëkohësisht është producente e filmit.


Ky film është i zhanrit thriller, dhe mund të shikohet ‘online’. Filmi është me regji të Hank Orion, dhe prouducente e filmit është Valentina Simoni, e cila gjithashtu do të jetë njëra nga aktorët që do të interpretojnë në të, shkruan Gazeta Metro

15781587_1386642131367844_257810433337757923_n-1

Jack dhe Lucy janë personazhet e këtij filmi që shpëtojnë një grua në mesin e të ftohtit të madh në malet skoceze, mirëpo ata më vonë e kuptojnë se kjo grua ka qëllime të këqija, dhe kështu fillon ngjarja.

Filmi “Despair” producente e të cilës pra është Valentina Simona mund ta shihni “Online” në Amazon, duke klikuar KËTU.

/gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë