Loading…

Një berber si ky: 80 prerje flokësh në 48 orë

  • 06/06/2020 | 15:43

Një berber si ky: 80 prerje flokësh në 48 orë

Një berber rus përfundoi një maratonë 48 orëshe të prerjes së flokëve. Vladislav Demidovich, i cili punon në Barber Kostroma, e shpërndau punën në YouTube, Twitch, Instagram dhe Telegram.


Berberi ishte në gjendje të realizonte 80 prerje flokësh, në një periudhë dy-ditore. Ai e përfundoi maratonën i pajisur me veshje mbrojtëse teksa kishte një staf prej 10 punëtorësh, që e ndihmonin atë me ushqim dhe mjete dezinfektuese.

‘Kur erdha, unë u shqetësova pak për shkak të gjithçkaje që mund të ndodhë kur një person nuk ka fjetur për 48 orë, por kur u ula këtu gjithçka shkoi mirë si gjatë një takimi të zakonshëm,’ ka thënë Shamil Bidjilov, një nga klientët e fundit.

‘Gjëja kryesore ishte të bisedonim me të, në mënyrë që të mos e zinte gjumi.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë