Loading…

Një boshnjak deshi ta korruptojë policin e Kosovës

  • 02/03/2017 | 10:15

Një boshnjak deshi ta korruptojë policin e Kosovës

Në fshatin Raushiq të Pejës të mërkurën është arrestuar i dyshuari mashkull boshnjak shtetas i Malit të Zi, pasi që i njëjti u ka ofruar shumën prej 10 € zyrtarëve policorë me qëllim të mosshqiptimit të gjobës për kundërvajtje në trafik.


Policia e Kosovës ka bërë të ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe përkohësisht i janë konfiskuar dokumentet me qëllim të paraqitjes së tij në gjykatë për vazhdimin të procedurës, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë