Loading…

Një burrë i shtrirë në tokë dhe pa shenja jete gjendet në oborrin e QKUK’së

  • 18/06/2021 | 08:43

Një burrë i shtrirë në tokë dhe pa shenja jete gjendet në oborrin e QKUK’së

Dje në oborrin e QKUK-së është gjetur i shtritë një burrë pa shenja jete.


Siç mëson Sinjali nga burimet brenda Policisë viktima është gjetur i vdekur rreth orës 13:00, ndërsa vdekjen e tij e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Sipas mjekut, shkaktar i vdekjes është arresti kardiak që ka pasur viktima.

Trupi i pajetë është dërguar për obduksion, kurse rasti në Polici është hapur si “hetim mbi vdekjen”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë