Loading…

Një burrë nga Fushë-Kosova kapet duke bashkëjetuar me një vajzë të mitur

  • 09/10/2021 | 09:20

Një burrë nga Fushë-Kosova kapet duke bashkëjetuar me një vajzë të mitur

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se një burrë nga Fushë-Kosova është kapur duke bashkëjetuar me një vajzë të mitur nën moshën 16 vjeçare.

I dyshuar me vendim të prokurorit është liruar ndërkaq viktima është dërguar në strehimore.

“Lagjja 28, Fushë Kosovë 08.10.2021 – 22:05. Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar ka bashkëjetuar me viktimën femër kosovare. Pas intervistimit, me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt, ndërsa viktima është dërguar në strehimore”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë