Loading…

Një burrë tenton të hidhet nga oxhaku (Foto)

  • 22/03/2017 | 10:34

Një burrë tenton të hidhet nga oxhaku (Foto)

Një person ka kërcënuar me vetëvrasje për shkak se është nxjerrë nga banesa që siç pretendon ai është vendim i padrejtë.


Qazim Bruka ka hipur në një oxhak me lartësi të konsiderueshme në zonën e Laprakës në Tiranë, pranë spitalit të Traumës dhe kërcënon se do të hidhet nga lartësia.

aa

Qazim Bruka është me precedentë të mëparshëm për dhunë në familje. Ai është dënuar më parë me 2 vjet burg për dhunë në familje.

a

Informacionet e para thonë se Bruka është babai i katër fëmijëve dhe ështe me origjinë nga Kukësi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë