Loading…

Një burrë e thërret Haradinajn ‘Rambo’, përgjigjja e kryeministrit është epike

  • 13/06/2019 | 08:56

Një burrë e thërret Haradinajn ‘Rambo’, përgjigjja e kryeministrit është epike

Dje sheshi i Prishtinës ishte mbushur me qytetarë që kishin dalë për t’i parë live Bill Clintonin e Medeleine Albrightin, transmeton Gazeta Metro.


E me këta të dy në parakalimin për nder të 20 vjetorit të hyrjes të trupave të NATO-s ishin natyrisht edhe krerët kosovarë.

Gjatë ecjes nëpër sheshin e Prishtinës, një qytetar të cilit kryeministri Ramush Haradinaj po i kalonte e thirri kryeministrin me zë të lartë: “Rambo”.

Përgjigja e kryeministrit drejtuar qytetarët që e thirri me këtë nofkë ishte epike dhe spontane. /gazetametro.net

Gjatë ecjes sot në shesh, një qytetar e thërret kryeministrin Haradinaj "Rambo", ai i përgjigjet!

Posted by Koha.net on Wednesday, 12 June 2019

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë