Loading…

Një e mitur rrahet nga prindërit, policia e dërgon në strehimore

  • 13/08/2022 | 08:38

Një e mitur rrahet nga prindërit, policia e dërgon në strehimore

Një e mitur ka raportuar në polici se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga prindërit e saj.


Rasti ka ndodhur në lagjen Emshir, dje rreth orës 7 të mëngjesit.

“Viktima është dërguar në strehimore, ndërsa me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt” thuhet në njoftim të policisë.

Rasti është cilësuar si “Keqtrajtim apo braktisje e fëmijës”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë