Loading…

Një fantazmë në Prishtinë (Video)

  • 08/12/2016 | 18:15

Një fantazmë në Prishtinë (Video)

Një grup me emrin “R2Prank” ka realizuar një kamerë të fshehur në Prishtinë. Ata kanë dalur në mbrëmje në disa vende të Prishtinës, përfshirë një pjesë të fshehur prapa sheshit dhe kanë frikësuar kalimtarët me një person të veshur frikshëm, si fantazmë, transmeton gazetametro.net.


Por, ka pasur reagime të ndryshme të qytetarëve. Shumica e femrave janë frikësuar duke reaguar në forma të ndryshme madje edhe nga frika janë rrëzuar. Meshkujt zakonisht janë mbrojtur, por kur e kanë kuptuar kanë qeshur. Një djalë, ishte bërë gati ta godas fantazmën e grupit R2prank./ gazetametro.net

 

https://youtu.be/9jE2Q-P4ECE

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë