Loading…

Një femër rrah një femër tjetër në Suharekë

  • 01/10/2021 | 09:54

Një femër rrah një femër tjetër në Suharekë

Një femër ka rrahur fizikisht një femër tjetër në Suharekë, shkruan Gazeta Metro.

Sipas raporti të Policisë dje më datë 30 shtator, është raportuar se pas një mosmarrëveshje, e dyshuara femër kosovare, e ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa palët pas intervistimit, me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë