Loading…
Një fëmijë gjuan me armë midis Prishtinës
  • 19/06/2018 | 15:07

Një fëmijë gjuan me armë midis Prishtinës

Rruga ‘Xhemail Ibishi’ ka qenë adresa ku një i mitur dyshohet të ketë shtënë me armë duke goditur një veturë.


Policia e ka konfirmuar rastin për Metron, mirëpo ka thënë se akoma nuk dihet mosha e të miturit që dyshohet të ketë shtënë.

“Po, kam informacione për një të shtënë me armë, por nuk e di moshën’, ka thënë ajo për Metron.

Ndërkohë, dihet se plumbi përfundoi në një veturë dhe nuk dihet ku përfundoi. Ngjarja ka ndodhur ngjitur me furrën e bukës “Europa”, në parkingun e të cilës po qëndronte e parkuar vetura.

Ndryshe, Prishtina  u trondit sot edhe me një rast tjetër me armë. Një burrë kishte vrarë gruan e më pas edhe vetën në fshatin Kolovicë të kryeqytetit./gazetametro.net.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë