Loading…

Në fletëvotim emrat e dy shqiptarëve të vrarë në Kumanovë (Foto)

  • 12/12/2016 | 12:04

Në fletëvotim emrat e dy shqiptarëve të vrarë në Kumanovë (Foto)

Një fletëvotim i zgjedhjeve të djeshme të mbajtura në Maqedoni është fotografuar dhe është bërë publik në rrjetet sociale.

E veçanta e këtij fletëvtoimi është se në rreshtin e BDI’së janqë shkruar emrat e Mirsad Ndrecaj dhe Beg Rizaj, shkruan gazetametro.net

Nuk dihet se kush fshihet prapa kësaj fotografie të bërë publike nga ‘’Kumanova Sot’’.

Përndryshe, shqiptarët Mirsad Ndrecaj dhe Beg Rizaj mbetën të vravë në përleshjen e Kumanovës, në Maj të vitit 2015, dhe ende nuk është qartësuar vdekja e tyre nga autoritetet maqedonase./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë