Loading…

Një foto e rrallë e heroit Agim Ramadani në vitin 1999

  • 25/06/2019 | 10:27

Një foto e rrallë e heroit Agim Ramadani në vitin 1999

Faqja “Kosharja, altari i lirisë” ka publikuar një fotografi të rrallë të heroit Agim Ramadani në vitin 1998, trasnemton Gazeta Metro.


Agim Ramadani është një nga heronjtë më të njohur të historisë së re shqiptare. Ai ra në krye të betejës në Koshare.

Ramadani ishte kthyer nga emigrimi për të luftuar për Kosovën, duke rënë heroikisht/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë