Loading…
Një gjallesë e çuditshme si jashtëtokësor frikëson banorët e Zelandës së Re
  • 18/09/2018 | 20:38

Një gjallesë e çuditshme si jashtëtokësor frikëson banorët e Zelandës së Re

Një gjallesë e çuditshme e zbuluar nga një burrë është identifikuar si kandili i detit më i madh botës.


Adam Dickinson, i lindur në Liverpool, gjeti gjallesën e çuditshme në një plazh në një plazh të Zelandës së Re, transmeton gazetametro.net

Në foto, ajo duket si një numër i pikave të purpurta të aranzhuara në një rreth.

Tani Instituti Nacional i Ujit i Zelandës së Re dhe për hulumtim atmosferik e ka identifikuar gjallesën si kandili i Detit më i madh në botë

Adami, i cili po vizitonte plazhin me gruan dhe fëmijët e tij tha se gjallesa ishte një metër e madhe. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë