Loading…
Një gjashtëvjeçar shqiptar në Preshevë humb jetën në shkollë
  • 11/10/2018 | 14:08

Një gjashtëvjeçar shqiptar në Preshevë humb jetën në shkollë

Një gjashtëvjeçar shqiptar ka humbur jetën në rrethana të pasqaruara në shkollën fillore ‘Zejnel Ajdini’, në fshatin Rainicë të komunës së Preshevës.


Mediat në Serbi raportojnë se trupi i pajetë i fëmijës është gjetur në dyshemen e klasës, shkruan gazetametro.net.

Mjekët e shkollës kanë provuar reanimacionin, por më pas kanë konstatuar vdekjen e nxënësit.

Ndërsa, thuhet se në trupin e viktimës nuk ka pasur shenja të dhunës. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë