Loading…

Një gjerman do të emërohet si trajneri i ri i Kombëtares U-21

  • 29/01/2021 | 14:45

Një gjerman do të emërohet si trajneri i ri i Kombëtares U-21

Burime të Periskopit brenda FFK-së kanë bërë të ditur se është caktuar tashmë emri i ri i kombëtares U-21 të Kosovës në futboll.

Emri i tij është Michael Ness, i cili pason Rafet Prekazin e shkarkuar.

Ness ka ushtruar detyrën e drejtorit teknik në FFK dhe ka njohuri për futbollin e Kosovës. Kjo është konfirmuar edhe nga Burim Pacolli, redaktor i Sportit në Periskop.

Trajner i kombëtares së futsallit do të jetë Arben Simitqiu i cili pason Ramadan Cimilin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë