Loading…

Një grua bie nga kati i dytë i shkollës, pëson lëndime të rënda

  • 02/06/2023 | 11:15

Një grua bie nga kati i dytë i shkollës, pëson lëndime të rënda

Policia ka bërë të ditur se një grua në rrethana të panjohura ka rënë nga kati i dytë i një shkolle në Ferizaj, ku ka pësuar lëndime të renda trupore.


Në njoftim bëhet e ditur se viktima fillimisht ka pranuar tretman mjekësor në emergjencën e Ferizajt, e më pas është dërguar në QKUK.

“Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë